To był wspaniały wieczór

W naszym kościele miał miejsce koncert "Kolędy serca" w wykonaniu Małgosi Hutek i jej przyjaciół.

2020-01-03

Przyznam, że zapraszając Małgosię i jej przyjaciół na koncert do naszej świątyni, bałem się, czy się to uda. Zastanawiałem się, czy przyjdą ludzie, czy to zabrzmi dobrze, czy się spodoba itd. Okazało się, że było pięknie. Bogu dzięki! Kościół był pełen. A muzykom udało się to, co obiecali w zaproszeniu – stworzyli ciepłą atmosferę, pełną miłości i piękna, inspirowaną tajemnicą Bożego Narodzenia. Słuchaliśmy kolęd polskich w ciekawej aranżacji, własnych kompozycji muzyków oraz niezwykle oryginalnych kolęd z Turcji. „Kolędy serca” wykonywali dla nas Małgorzata Hutek (śpiew), Karol Makowski (instrumenty klawiszowe), Dominika Kierpiec-Kontny (wiolonczela) oraz Patryk Zakrzewski (perkusjonalia). Dziękuję z serca muzykom oraz ekipie z Radzionkowa, która zadbała o nagłośnienie i opiekę kulinarną nad artystami. Dziękuję Parafianom i Gościom za tak liczną frekwencję.

ks. Tomasz Jaklewicz

Z życia parafii