Pierwsza rocznica!

2019-07-28

Pierwsza rocznica!

Minął właśnie rok od momentu, gdy ks. Tomasz Jaklewicz został proboszczem w naszej brynowskiej parafii. Początki nie były łatwe - całkiem nowe zadania i wyzwania, a ponadto szerszenie, przeciekający dach, pękające rury, oczekiwania na remont, szwankujący telefon itp. To był rok intensywnej pracy, rozwiązywania kolejnych problemów, realizacji nowych pomysłów i wzajemnego poznawania się.

Przewielebny Księże Proboszczu Tomaszu!
Dziękujemy za ten Rok Pierwszy! Wcześniej Twoja barka cumowała w różnych miejscach, najdłużej w redakcji „Gościa Niedzielnego”. Praca dziennikarska była dla Ciebie z pewnością ogromnym wyzwaniem, ale nie wątpimy, że przynosiła Ci również wiele satysfakcji i radości. Cieszymy się, że potrafiłeś to wszystko zostawić i dziękujemy, że jesteś z nami, że walczysz o nasze dusze, że prowadzisz nas do Boga, uczysz miłości do Jezusa i Maryi - Jego Matki. Dziękujemy za każdy dzień posługi, za sprawowane sakramenty i głoszoną naukę, kazania,stawianie drogowskazów i umacnianie filarów naszej wiary, za świadectwo i życzliwość. Życzymy światła Ducha Świętego, obfitości łask Pana, niezachwianej wiary w Bożą Opatrzność! Życzymy zdrowia, sił do dalszej pracy, wytrwałości i cierpliwości na czas czekających nas remontów, radości z osiągniętych wyników – coraz lepszych - i przede wszystkim niezmierzonego poczucia humoru. Ufamy, że kolejne lata będą łatwiejsze!

Z darem modlitwy
Wdzięczni Parafianie