Życzenia urodzinowe

Na okładce

2021-05-01

 

Czcigodny Księże Dziekanie! Drogi nasz Księże Proboszczu!

To już trzeci raz na Brynowie radujemy się dniem Twoich urodzin. Z tej okazji wyrażamy Bogu wdzięczność za dar Twego życia oraz posługi w naszej wspólnocie. We wspólnocie, którą nieustannie scalasz i umacniasz poprzez swoją modlitwę, posługę i nauczanie, którą prowadzisz w tym trudnym okresie pandemii, której na nowo odkryłeś postać św. Józefa jako człowieka wiary, czułego ojca, wzoru wierności i ufnego oddania się Bożemu zamysłowi.

Twoje słowa, uśmiech przekazywane nam wszystkim - osobiście i przez Internet – niosą radość i nadzieję. Dziękujemy Ci za gospodarską troskę o naszą coraz piękniejszą świątynię i jej otoczenie; dziękujemy za wszystkie dni przepojone trudem duszpasterskim i Niebu polecamy Twe ścieżki połączone z nami – Twoim brynowskim ludem. Tak jak Ty polecałeś nas Jezusowi w czasie ostatniej procesji Bożego Ciała.

Życzymy niezachwianej ufności w Bożą Miłość, światła Ducha Świętego i czułej opieki Maryi! Życzymy zdrowia, nieustającego poczucia humoru i wytrwałości we wszystkich podejmowanych działaniach! Szczęść Boże!

 

                                                                                   Z darem modlitwy

                                                                                 Wdzięczni Parafianie

 

 

Gazetka

Polecane

Parafia Najświętszych Imion Jezusa i Maryi

ul. Przyklinga 12, 40-551 Katowice-Brynów tel. 32 251 86 60

brynow.jm@katowicka.pl

Numer konta parafialnego: 71 1050 1214 1000 0090 3186 9135.