Życzenia urodzinowe

Na okładce

2021-05-01

Czcigodny Księże Dziekanie! Drogi nasz Księże Proboszczu!

To już trzeci raz na Brynowie radujemy się dniem Twoich urodzin. Z tej okazji wyrażamy Bogu wdzięczność za dar Twego życia oraz posługi w naszej wspólnocie. We wspólnocie, którą nieustannie scalasz i umacniasz poprzez swoją modlitwę, posługę i nauczanie, którą prowadzisz w tym trudnym okresie pandemii, której na nowo odkryłeś postać św. Józefa jako człowieka wiary, czułego ojca, wzoru wierności i ufnego oddania się Bożemu zamysłowi.

Twoje słowa, uśmiech przekazywane nam wszystkim - osobiście i przez Internet – niosą radość i nadzieję. Dziękujemy Ci za gospodarską troskę o naszą coraz piękniejszą świątynię i jej otoczenie; dziękujemy za wszystkie dni przepojone trudem duszpasterskim i Niebu polecamy Twe ścieżki połączone z nami – Twoim brynowskim ludem. Tak jak Ty polecałeś nas Jezusowi w czasie ostatniej procesji Bożego Ciała.

Życzymy niezachwianej ufności w Bożą Miłość, światła Ducha Świętego i czułej opieki Maryi! Życzymy zdrowia, nieustającego poczucia humoru i wytrwałości we wszystkich podejmowanych działaniach! Szczęść Boże!

Z darem modlitwy

Wdzięczni Parafianie