Życzenia dla Księdza Proboszcza

2019-06-09

W najbliższy piątek – 14 czerwca br. po raz pierwszy w Brynowie swoje urodziny będzie obchodził nasz ksiądz proboszcz Tomasz Jaklewicz. Czcigodny i drogi Księże Proboszczu Tomaszu! W dzień Twych urodzin, piękny świąteczny przyjm od nas bukiet życzeń serdecznych, modlitwę wdzięczną i proste słowa: Tyś dla nas darem dobrego Boga! Ty ziarno wiary w trudzie w krąg siejesz  w sercach naszych szczepisz nadzieję. Miłości uczysz do Boga, do ludzi, kształtujesz dusze, pokorę budzisz. Wiedz, że Cię za to bardzo kochamy! Jakież to szczęście, że Ciebie właśnie mamy! Niech Bóg łaskami darzy Cię szczodrze, by i na ziemi było Ci dobrze! Ze wzruszeniem w sercach „Bóg zapłać” mówimy, zdrowia i pomocy Aniołów życzymy. Niech Ci radość niesie święty stan kapłański i niech nigdy Bożej nie zabraknie łaski. W dniu Twoich urodzin za wszystko co dla nas czynisz – dziękujemy i Darów siedmiorakich od Ducha Świętego serdecznie życzymy - i Chrystusowego pokoju w sercu, radości, uśmiechu i dobrego zdrowia. Niech Bóg Cię na ziemi, dla nas, choć sto lat zachowa. Szczęść Boże!

Z wdzięcznością i darem modlitwy

Twoi Parafianie
Ks. Tomasz Klikowicz