Wracajmy do kościoła

Nie ma już limitu osób w świątyni

2020-05-16

Kochani Parafianie! Od 30 maja przestaje obowiązywać limit osób w kościele. ZAPRASZAMY na niedzielną Mszę świętą

Pamiętajmy, że Nadal obowiązuje nas jednak zasłanianie usta i nosa. Zachęcamy do przyjmowania komunii świętej na rękę. Osoby, które chcą przyjąć komunię do ust, prosimy, by podchodziły na końcu. Zachęcamy do korzystania z sakramentu pokuty. Prosimy, by spowiadać się w maseczkach i dezynfekować dłonie.

Ksiądz Arcybiskup ogłosił, że z dniem 6 czerwca br. odwołana zostaje ogólna dyspensa od obowiązku uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. "W obecnej sytuacji utrzymuje się dyspensę dla osób w podeszłym wieku, osób z objawami infekcji oraz tych, którzy czują obawę przed zarażeniem. Wiernych, którzy z uzasadnionej racji nie mogą uczestniczyć w niedzielnej Eucharystii, zachęcam do duchowej łączności ze wspólnotą Kościoła, korzystania z transmisji telewizyjnych, radiowych bądź internetowych oraz do stosowania praktyki Komunii św. duchowej".

Ogłoszenia bieżące

Polecane

Parafia Najświętszych Imion Jezusa i Maryi

ul. Przyklinga 12, 40-551 Katowice-Brynów tel. 32 251 86 60

brynow.jm@katowicka.pl

Numer konta parafialnego: 71 1050 1214 1000 0090 3186 9135.