Nowy obraz Jezusa Miłosiernego

Poświęcenie odbyło się w Niedzielę Miłosierdzia

2021-04-10

Obraz Pana Jezusa Miłosiernego został namalowany przez małżeństwo artystów z Olkusza, Stanisława i Zofię Wywiołów. Dziękujemy z serca pomysłodawcy i ofiarodawcy tego wizerunku, który chce pozostać anonimowy. Więcej o artystach przeczytamy za tydzień.

ZAWIERZENIE PARAFII MIŁOSIERDZIU BOŻEMU

Jezu miłosierny, wpatrzeni w obraz Twego Miłosierdzia zawierzamy dzisiaj Twemu miłosierdziu całą naszą parafię, nasze rodziny i nas samych. Zanurzamy w Twoim miłosierdziu wszystkie grzechy i grzeszników naszej parafii; szczególnie tych, którzy żyją z dala od Ciebie; grzechy naszych rodzin - ojców, matek, staruszków, samotnych, młodzieży i dzieci. Ufamy mocno, że nam to wszystko wybaczasz i będziesz wzmacniać naszą słabą wolę, abyśmy w przyszłości byli mocni. Jezu miłosierny - spójrz na naszą biedę i nędzę: duchową i fizyczną, spójrz na nasze rodziny i na naszą parafię. Spójrz na naszą Ojczyznę; spójrz na całą ludzkość i świat cały. Jak ogromne zagrożenia wiszą nad nami. Osłoń świat i nas promieniami Twego miłosierdzia przed słusznym zagniewaniem Ojca. Jezu ratuj, bo giniemy!

Matko Miłosierdzia - wstawiaj się za nami! Jezu, ufamy Tobie! Jezu Ufam Tobie!

Ogłoszenia bieżące