Uwaga! Epidemia!

Limit 26 osób

2020-10-25

W świetle aktualnych przepisów sanitarnych w naszym kościele na nabożeństwach może przebywać 26 osób. Pamiętajmy o dezynfekowaniu dłoni o maseczkach, o zachowaniu dystansu. Prosimy o przyjęcie tych obostrzeń ze zrozumieniem i cierpliwością. Aktualna sytuacja i nałożone restrykcje są trudne dla nas wszystkich, ale musimy pamiętać, że ich celem jest troska o życie i zdrowie nasze i naszych bliźnich. Uczmy się pokory wobec spraw większych od nas i nie traćmy ufności w Bogu. Od 8 listopada mamy transmisje z kościoła.

Jest też dyspensa naszego metropolity. W najnowszym rozporządzeniu czytamy: „Mając na uwadze, że całe terytorium naszego kraju objęto tzw. czerwoną strefą, wszystkim wiernym udzielam ogólnej dyspensy od obowiązku niedzielnego i świątecznego uczestnictwa we Mszy św. w okresie obowiązywania wyżej wymienionej regulacji”.

Ogłoszenia bieżące