Ograniczenia liczby osób w kościele

Limit 25 osób

2020-10-25

W świetle aktualnych przepisów sanitarnych w naszym kościele na nabożeństwach może przebywać 25 osób włącznie z chórem (1 osoba na 20 m2). Osoby, które się nie zmieszczą w tym limicie, mogą uczestniczyć we Mszy przed kościołem (są głośniki) i przystąpić do Komunii świętej. Prosimy pamiętać o zachowaniu dystansu między sobą, o dezynfekowaniu dłoni, o maseczkach. Prosimy o przyjęcie tych obostrzeń ze zrozumieniem i cierpliwością. Aktualna sytuacja i kolejne już nałożone restrykcje są trudne dla nas wszystkich, ale musimy pamiętać, że ich celem jest troska o życie i zdrowie nasze i bliźnich. Uczmy się pokory wobec spraw większych od nas i nie traćmy ufności w Bogu. Zachęcamy do korzystania z transmisji internetowych z kościoła. Obowiązuje nadal dyspensa naszego metropolity zwalniająca z obowiązku udziału we Mszy świętej w niedzielę i święta. Nie traćmy nadziei na pokonanie epidemii i normalność.

Ogłoszenia bieżące