Rekolekcje Wielkopostne

I już po rekolekcjach. Ale ziarno zostało zasiane. Zachęcamy do podzielenia się z czytelnikami naszej strony i gazetki parafialnej duchowymi owocami tych dni.

Paweł_J

2019-02-22

Tematem tegorocznych rekolekcji było przypomnienie, co znaczy ŻYĆ WIARĄ, NADZIEJĄ, MIŁOŚCIĄ.

Dziękujemy z serca Księdzu Profesorowi Antoniemu Bartoszkowi za głoszone słowo!

A wszystkich uczestników rekolekcji zapraszamy do podzielenia się swoimi refleksjami lub świadectwem. Słowo Boże zawsze znajduje sobie drogę do ludzkiego serca. W każdym/każdej z nas nieco inaczej brzmi, dotyka czegoś ważnego, osobistego. Zachęcam do napisania kilku zdań na naszą stronę w internecie lub do naszej gazetki. Można napisać na maila: brynow.jm@archidiecezjakatowicka.pl lub w tradycyjnej formie na adres parafii.

A przy okazji proszę o Zdrowaśkę za mnie w dniach od 16 do 21 marca. Będę prowadził rekolekcje po sąsiedzku w Parafii Matki Bożej Różańcowej w Katowicach Zadolu

ks. Tomasz Jaklewicz

Z życia parafii