Parafia Najświętszych Imion Jezusa i Maryi
w Katowicach Brynowie

Parafialna strona demonstracyjna w Katowicach

Ogłoszenia parafialne

Aktualne ogłoszenia

Intencje mszalne

Najnowsze intencje

Transmisja na żywo

Dołącz do nas

Gazetka parafialna

Nasza gazetka

Wiadomości z życia parafii

Katecheza dorosłych - 7 czerwca 18.30

 

Ostatnia w tym roku katechetycznym katecheza dorosłych odbędzie się we wtorek po Mszy wieczornej, czyli ok. 18. 30. Temat: prawo moralne i łaska. Będzie także transmisja online.

Życzenia wielkanocne

 

Niech zmartwychwstanie Bożego Syna będzie nadzieją dla wszystkich ludzi,

nastało bowiem królestwo łaski, w którym Zbawiciel obdarza szczęściem.

Hymn z Jutrzni

Kochani Parafianie! Drodzy Goście!

Przeżywając Tajemnicę Paschalną, dzielimy się wielkanocną radością z Bożego triumfu nad szatanem i wszelkim złem.

Niech zwycięski Chrystus będzie Światłem, Drogą i Radością w co­dziennym trudzie życia, naznaczonego w ostatnim czasie piętnem pandemii i cieniem okrutnej wojny tuż za naszą wschodnią granicą.

Niech Jego błogosławione zranione dłonie spoczną na naszych umęczonych głowach, a sercom niech da uciszenie, nadzieję i Boży pokój.

Radosnych Świąt, bo Pan Zmartwych­wstał! Prawdziwie Zmartwychwstał! Alleluja!

 

Z darem modlitwy

Wasi duszpasterze

Ks. Tomasz Jaklewicz

Ks. Tomasz Klikowicz

Ks. Marek Gancarczyk

Rekolekcje szkolne

 

Rekolekcje o pokoju

 

            W naszym kościele odbyły się rekolekcje dla uczniów Szkoły Podstawowej nr 11. Prowadził je dobrze nam znany ks. Łukasz Walaszek. Tematem był pokój. W ramach zajęć w szkole uczniowie wykonywali plakat na temat pokoju. Powyżej niektóre prace. Ks. Tomasz Klikowicz przeprowadził rekolekcje dla uczniów ze Szkoły Podstawowej nr 65 w kościele Jutrzenki Wolności.

Bp Grzegorz Olszowski wybierzmował 31 młodych osób

 

Ksiądz biskup Grzegorz Olszowski udzielił sakramentu bierzmowania 31 młodym parafianom. Stało się to w czwartek 7 kwietnia o godz. 18.00 w naszym kościele. Naszej wybierzmowanej młodzieży życzymy wierności Bogu i ciągłego odkrywania piękna naszej wiary. Trwajcie w Chrystusie, a Duch Święty niech was prowadzi i wskazuje drogę do celu!

 

Aktualności z Archidiecezji Katowickiej

Liturgia

Linki

Facebook
Ofiara na parafię

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Najświętszych Imion Jezusa i Maryi w Katowicach, siedziba: Katowice-Brynów, ul Przyklinga 12.